ІСТОРІЯ

Mermade — український бренд  travel-size косметики. Наша подорож світом краси та догляду розпочалася в родині IDEA SHOP, мережі магазинів подарунків. Знання, натуральні інгредієнти та велика любов стали основою для створення компактної косметики Mermade.  А все для того, щоби ти щодня у будь-якому куточку світу змогла дбати, дарувати собі приємні емоції та, як завжди, бути прекрасною.

Наша команда об’єднана ідеями та заряджена магією Mermade. А ще ми всі цікаві та різносторонні особистості, які завжди готові поспілкуватися та розповісти тобі про нашу круту travel-size косметику. Тому тисни сюди та передавай нам привіти або став свої запитання. 

Ми готові ділитися знаннями та досвідом. Якщо ти мрієш про створення власного бренду або бажаєш нанести логотип на продукцію, ми тобі допоможемо. Просто зв’яжися з нами.

МІСІЯ

Mermade — твоя улюблена подружка, яка знається на якісній косметиці, допоможе зібрати твою ідеальну косметичку, а ще:

  • бути доглянутою. Навіть у поїздці та під час подорожі Mermade турбується, аби твоя шкіра отримувала необхідне зволоження, живлення та догляд з улюбленою косметикою.
  • легко підтримувати гігієну. Наші компактні санітайзери захищають від 99,9% бактерій, коли тобі це потрібно.
  • подорожувати комфортно. Улюблені текстури, магічні аромати та натуральні інгредієнти Mermade мають зручний  travel-формат. Тому для нашої косметики знайдеться місце навіть у невеликій сумці.
  • зарядитися позитивом. Mermade — бренд яскравих емоцій. Кожен наш продукт створюється та продумується до найменших дрібниць, аби ти отримувала лише позитивні враження від наповнення та навіть зовнішнього вигляду косметики.

ЦІННОСТІ

Продукція Mermade — це головне для нашої команди. Ми дбайливо та старанно створюємо наш продукт від процесу підбору інгредієнтів, розробки складу до пакування та доставки, щоби у твоїй сумочці була лише безпечна, дієва та якісна косметика.

 

Клієнти — це частина нашої родини Mermade. А для сім’ї ми хочемо лише найкращого. Тому завжди чесно та відкрито говоримо про нашу продукцію та послуги, прислуховуємося до побажань наших покупців, щоб щодня розвиватися та ставати ще кращими.

 

Кожен продукт Mermade сертифікований та протестований без залучення тваринок. Тому ми гарантуємо високу якість, безпечність та дружелюбний сервіс. Усе, щоб кожна дівчинка навіть від мініатюрної косметики отримувала максимум позитивних емоцій та чудовий догляд!