Осінь - це період інтенсивної роботи в салонах краси. З одного боку, багато клієнтів борються з проблемами шкіри, які залишилися з літа. З іншого боку, через зміну погодних умов та значно слабкішого сонячного світла можна використовувати більш інтенсивні процедури, які протипоказані влітку. У цей період кислоти домінують у салонах краси.

 

Різноспрямована дія косметичних кислот

Кислоти - один з найефективніших активних інгредієнтів. Їх велика перевага - багатонаправлена ​​робота. Це означає, що, вибравши правильну пілінгову суміш, ми зможемо протистояти кільком проблемам шкіри одночасно. Ми можемо, наприклад, запобігти утворенню чорних крапок і додатково освітлити знебарвлення, розгладити зморшки та зволожити шкіру, заспокоїти роздратування та висвітлити колір обличчя. І в той же час, лікування кислотами дає дуже швидко видимі результати.

 

Види косметичних кислот, що використовуються в лікуванні

 

Кислоти, що використовуються для професійного лікування, наразі є великою групою сполук. Залежно від їх будови та властивостей їх можна поділити на кілька типів. Однак не всі вони підійдуть для всіх. Ось чому настільки важливий етап перед процедурою, на якому фахівець діагностує стан шкіри та визначає її потреби.

 

Кислоти AHA

Альфа-гідроксикислоти-найпопулярніша і найбільша група кислот, що використовуються в косметології. До її основних представників відносяться: гліколева, мигдальна, молочна і лимонна кислоти. Вони працюють, вивільняючи протон, який потім розриває зв’язки між клітинами епідермісу. Це, у свою чергу, призводить до того, що клітини втрачають тісні зв’язки між собою, і їх відшарування стає легшим, що також стимулює розмноження клітин у базальному шарі епідермісу. В результаті шкіра стає однорідною, гладкою та сяючою. Крім того, кожна з альфа-гідроксикислот також має свої характерні властивості, наприклад, мигдальна кислота має сильний антибактеріальний ефект, лимон освітлює знебарвлення, а молочна кислота зволожує.

 

ВНА кислоти

Основним представником цієї групи сполук є саліцилова кислота. Це, безперечно, одна з найефективніших речовин у процедурах для жирної, комбінованої та вугрової шкіри. Завдяки своїй жиророзчинності саліцилова кислота легко проникає в сальну залозу і очищає її зсередини від залишкової маси клітин і надлишку шкірного сала. Завдяки цьому він запобігає утворенню чорних крапок і висипань прищів. 

 

Кислоти PHA

Останнім часом полігідроксикислоти набувають все більшої популярності в косметиці, призначеній для професійних процедур. Це пояснюється їх м’яким впливом на шкіру та обмеженням ризику побічних ефектів. Основними представниками цієї групи сполук є лактобіонова кислота та глюконолактон. Ці речовини ідеально підходять для лікування чутливої, судинної та сухої шкіри. Завдяки великій молекулі вони м’яко проникають в епідерміс, не викликаючи нагрівання, почервоніння шкіри або подразнення. Як губка, вони вбирають воду і запобігають її випаровуванню. Вони також зміцнюють стінки судин.

 

AKA кислоти

У косметології також широко використовується піровиноградна кислота, класифікована як альфа-кетокислоти. Це одна з найсильніших кислот, що використовуються під час лікування. Завдяки крихітній молекулі він швидко проникає глибоко в епідерміс. А при використанні у вищій концентрації та з правильним рН він може потрапити до дерми. Дія піровиноградної кислоти дуже широка і в той же час надзвичайно ефективна. Застосовується насамперед для лікування зрілої шкіри, завдяки інтенсивній реконструкції та реконструкції дерми, а також для шкіри від прищів завдяки її себорегуляторним властивостям, зменшенню перифолікулярного кератозу та сприятливому впливу на рН епідерміс. Регенерація шкіри може зайняти більше часу при лікуванні піровиноградною кислотою більш високої інтенсивності. Тому на цьому етапі правильно підібраний домашній догляд є надзвичайно важливим.