Світ краси гуде про щітки для очищення обличчя, і вони стали основним приладдям для догляду за шкірою для багатьох з нас.  Зараз на ринку вибір настільки широкий, що важко зрозуміти, на який з них звернути увагу. Тож ми вирішили, що складемо для тебе посібник, щоб ти могла визначити, яка щітка найкраща для тебе, перш ніж поринути у світ системного догляду за шкірою.

Що робить очищувальна щітка?

Очисні щітки, очисні системи, звукові щітки ... існує безліч різних назв цих щіток, але всі вони спрямовані на одне і те ж -  очищення шкіри. Простіше кажучи, очищувальні щітки - це ще один спосіб зняти макіяж і очистити шкіру. Доведено, що вони очищають шкіру глибше та ефективніше, ніж поодинокі речі та тканини, що робить їх обов’язковим приладдям краси для більшості любителів догляду за шкірою.

Навколо чистячих щіток існує багато складної термінології, через яку важко зрозуміти, яка різниця між різними типами, як вони працюють і як впливають на шкіру.

 

Які є щітки?

Сонік - чистяча щітка, яка користується коливаннями (вібраціями) для очищення шкіри.

Більш дешеві версії часто передбачають обертові щітки, які обертаються, а не вібрують. Це тягне шкіру і може відшаровувати її занадто жорстко для повсякденного використання. 

Ти також можеш придбати статичну щітку для обличчя, яка використовується для ручного скрабування обличчя, що знову ж таки більше стосується пілінгу, ніж глибокого очищення.

Щітки-сонік працюють по-різному, коливання допомагають виштовхувати бруд і пил з пор, глибокого очищаючи без різкого відлущування. Ці щітки розглядаються як звукові щітки з пульсаціями, що починаються від 9000 коливань на хвилину.

 

Як ними користуватися? 

Хоча кожна щітка матиме дещо інші вказівки щодо використання, є кілька основних вказівок, які будуть працювати з усіма ними, тому ти зможеш отримати максимальну віддачу від будь-якої з вибраних тобою. Головне - переконатися, що ти не надто жорстка зі своєю шкірою, неправильно використовуючи їх. Наші поради:

  1. Притисни щітку до шкіри і рухай нею дрібними круговими рухами. Не вдавлюй її в шкіру. Це дозволить твоїй щітці м’яко відлущувати, не перетягуючи шкіру.
  2. Почни з лоба, потім перейди на ніс і закінчи на щоках. Уникай ніжної шкіри навколо очей, візьми засіб для зняття макіяжу та ватяні диски, щоб видалити макіяж на повіках.
  3. В ідеалі варто  користуватися щіткою протягом 1 хвилини, вранці та ввечері (хоча більш чутлива шкіра може воліти використовувати лише один раз на день). 
  4. Якщо ти використовуєш очищувальну щітку зі змінними головками, їх слід міняти принаймні кожні 3 місяці, щоб запобігти накопиченню бактерій або пошкодженню щетини.
  5. Тим, у кого чутлива шкіра,  слід уникати очищувальних щіток, оскільки це може посилити запалення на ніжній шкірі.
  6. Використовуй очищувальну щітку лише з неабразивними засобами. Уникай будь-яких засобів для очищення з відшаровуючими частинками або скрабами, оскільки твоя щітка для очищення надасть тобі все необхідне відлущування.

 

Зі щітками для обличчя від Mermade можеш ознайомитися тут.