Сироватка характеризується висококонцентрованою формулою легкої консистенції: водною, гелево-водною або масляною (залежно від типу сироватки). Вона ефективна, легко розподіляється по шкірі і швидко вбирається. На відміну від крему, закритого в баночці або засобу з насосом, сироватка наноситься за допомогою піпетки або кришки-крапельниці. Це дозволяє точно вимірювати дозу та мінімізує ризик мікробіологічного забруднення косметичного засобу.Секрет ефективності кожної сироватки полягає в її унікальній висококонцентрованій формулі:

  • надзвичайно багата активними інгредієнтами,
  • з набагато вищою концентрацією активних інгредієнтів, ніж у випадку з кремом,
  • відповідність інгредієнтів з точки зору конкретних очікувань (освітлення, знебарвлення, зменшення зморшок, зволоження),
  • вона не обтяжує шкіру, завдяки чому наступний шар косметики (наприклад, емульсії або крему) легко наноситься.


Як правильно наносити сироватку на шкіру?
Сироватка зазвичай застосовується на шкірі обличчя, але не тільки, тому що таку живильну бомбочку варто наносити і на шкіру шиї, декольте і навіть рук. Сироватка є першим косметичним засобом, який повинен контактувати з очищеною і сухою шкірою. За допомогою піпетки кілька крапель нанеси на лоб, щоки і підборіддя і акуратно втирай їх у шкіру пальцями рук. Косметичний засіб приємно наноситься і швидко вбирається. Сироватку можна використовувати вдень і вночі, а також як домашній косметичний засіб перед виходом на вулицю, наносячи більшу кількість препарату та поєднуючи це з легким масажем обличчя, наприклад, кубиками льоду.

Нанесення сироватки в рамках ранкового догляду є першим кроком щоденного ритуалу. На сироватку наноситься крем - бажано того ж асортименту, що й сироватка, щоб посилити синергію активних інгредієнтів, а також крем для повік і - як останній крок процедури догляду - препарат, який захищає від шкідливого впливу UVA та UVB променів.

Як діє сироватка і в чому її користь?
Залежно від активних інгредієнтів, що в ній використовуються, сироватка може задовольнити різні потреби шкіри. Продукти з концентрованим, висококонцентрованим складом можуть надати наступного ефекту:

  1. Дуже глибоке зволоження,
  2. Ефективна регенерація,
  3. Освітлення шкіри,
  4. Усунення змін кольору і запобігання утворенню нових почервонінь,
  5. Проти зморшок.

  6. Сироватка є справжнім «зарядом енергії» для шкіри. У разі дії проти почервоніння або освітлення шкіри, сироватка повинна стати повсякденним елементом тривалого лікування. Ключ до найкращих результатів — послідовність і регулярне, тривале використання.