Перш за все, подбайте про відповідний спосіб життя та гігієну повсякденного життя:

Намагайтеся висипатися – згідно з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), доросла людина повинна спати 7-9 годин на добу. Найкраще лягати до півночі. Не лягайте на ніч — голова повинна бути трохи піднята, щоб лімфа не накопичувалася навколо очей.
Не переїдайте перед сном. Найкраще з’їсти легку вечерю хоча б за 2-3 години до сну. Відмовтеся від важкої їжі та фруктів, тому що вночі організму доведеться витрачати енергію на перетравлення, а не на регенерацію. І пам’ятайте, що ваш метаболізм сповільнюється з віком – молодій людині з’їде піца пізно ввечері, але вже після 35-40. років - ви відчуєте наслідки такого навчання, коли погано спите і вранці прокинетеся з набряками під очима.
Уникайте сильно оброблених продуктів з високим вмістом солі та цукру. Читайте етикетки, адже часто ці інгредієнти використовуються для покращення смаку страв, про вміст солі чи цукру ви навіть не підозрюєте.
Спробуйте випити 2 літри рідини, краще води і трав’яних чаїв. Уникайте солодких соків і напоїв. Ви швидко побачите, як ця звичка змінить ваш зовнішній вигляд – зменшиться схильність до мішків, а внутрішньо зволожена шкіра стане гладкою та сяючою. Якщо вам не подобається смак чистої води, додайте до неї шматочок лимона, м’яти або імбиру (без цукру!), щоб збагатити смак.
Пам’ятайте, що ввечері завжди ретельно очищати обличчя та очі. Це основа для гарного вигляду шкіри та профілактики старіння. Це також впливає на ваш зовнішній вигляд після пробудження. Не тріть сильно шкіру повік під час очищення, акуратно прикладіть до них ватний диск, змочений засобом для зняття макіяжу.
Мішки під очима також можуть бути наслідком алергічної реакції або роздратування – в цьому випадку усунути збудника, а якщо симптоми повторюються, зверніться до дерматолога або алерголога. У разі алергічної реакції допоможе прийом антигістамінного засобу.
Якщо у вас мішки під очима, використовуйте креми або гелі проти набряків для щоденного догляду. Шукайте такі інгредієнти, як кофеїн (прекрасно покращує дренаж, запобігає набрякам), алое, огірок, волошка, японське гінкго. Добре, щоб крем також мав сильні зволожуючі властивості (наприклад, з гіалуроновою кислотою).

Що робити, коли хочеться швидко позбутися від мішків під очима?
Низька температура має найшвидший протизастійний ефект. Можна накласти охолоджуючий компрес, кубики льоду (загорнуті в чисту тканину, а не прямо на шкіру!), А краще – крем для очей з охолоджуючим аплікатором. Також бажано зберігати крем для очей в холодильнику, щоб він завжди був охолодженим і готовий до використання.
Традиційним методом є компреси, наприклад зі скибочок свіжого огірка, але пам’ятайте, що багато овочів і фруктів, які ви купуєте, є штучними добривами, тому, роблячи такий компрес, ви можете замість заспокоєння надати шкірі дозу «хімічних речовин» і роздратування. Замість цього можна покласти на шкіру охолоджену чисту ложку. Спосіб, який використовують моделі, — це також охолоджені компреси з пакетиків чорного чаю — їх можна використовувати, якщо під рукою немає крему.
Також дуже добре підійде маска для очей у вигляді пластівців, просочених активними інгредієнтами. Нічні гіалуронові патчі Mermade оснащені мікроконусами з чистої гіалуронової кислоти, яка виділяється в шкіру протягом ночі, залишаючи шкіру зволоженою, свіжою та гладкою вранці, без набряків і синців.
Також варто провести дренажний масаж навколо очей. Шкіру можна злегка помасажувати і поплескувати – це покращить видалення зайвої води з тканин. Масаж найкраще поєднувати з нанесенням крему або сироватки. Притуліть середній палець до зовнішнього кута ока і обережно проведіть під нижню повіку до внутрішнього кута. Потім, збільшуючи тиск, проведіть пальцем по верхній повіці у напрямку до скроні.