Ензимна маска для очищення шкіри обличчя Mermade Geez Im Doing My Best

🎤 Яна, раді вітати тебе знову, давай поговоримо детальніше про ензимну маску для очищення шкіри обличчя, як виникла ідея та яке її призначення?

👩‍⚕️ Привіт, дякую за питання. Ми знали, що якісне очищення є важливим етапом в догляді за шкірою. То ж було прийнято рішення, що одним з базових продуктів в лінійці MERMADE по догляду за шкірою обличчя має бути засіб, який відповідатиме за ексфоліацію - видалення відмерлих клітин з верхнього шару шкіри. Було розроблено та протестовано декілька варіантів таких засобів: скраб, скатка, пілінг з кислотами. Але все це нам не підійшло. Ми вирішили зробити продукт делікатним, щоб він підходив і для використання людям з чутливою шкірою. Тож пілінг-маска в основі якої будуть лежати ензими було найкращим рішенням. Їх призначення: м'яка та ефективна ексфоліація, прискорення процесів оновлення шкіри та покращення її текстури.

 

🎤 Хочеться дізнатись більше про діючі компоненти маски Prozymex HBT, Hygroplex HHG Clarifying, Brightening Mask?

👩‍⚕️ Prozymex HBT - наш основний компонент, що відповідає за ключову функцію в продукті. Це стабілізовані ензими, які прискорюють процеси оновлення клітин, допомагають покращити тон та однорідність шкіри.

Hygroplex HHG - комплекс низькомолекулярних зволожувачів, що імітують дію НУФ (натурального зволожуючого фактору) в поєднанні з амінокислотами. Ензими для максимальної активності вимагають великої кількості вологи. Тому добре зволожена шкіра – це найкращі умови для дії ензимів.

 

🎤 А що ж таке ці “ензими”, як вони діють?

👩‍⚕️ Ензими - біологічні речовини, які використовуються для поліпшення стану шкіри та вирішення певних потреб. Це специфічні білки, які виконують функцію каталізаторів в хімічних процесах, сприяючи їх швидшому та ефективнішому протіканню.

Якщо сказати простіше, то це молекули, які швидко "роз'їдають" залишки старих, вже не потрібних клітин на вашій шкірі, залишаючи її гладенькою та свіжою.

 

🎤 Чи буде результат від першого нанесення, і що ми отримаємо при регулярному використанні маски?

👩‍⚕️ Так, результати після першого використання ензимного пілінгу можуть бути помітними, але це залежить від кількості та ступеня омертвілих клітин на вашій шкірі.Однак слід зазначити, що індивідуальні результати можуть варіюватися залежно від типу та стану шкіри. Для досягнення максимального ефекту рекомендується використовувати ензимну маску систематично протягом певного часу, дотримуючись рекомендацій щодо регулярності застосування.

Зазвичай, після ряду використань ензимного пілінгу, ви помітите покращення текстури шкіри, зменшення нерівностей та більш рівний тон.

 

🎤 Для яких типів шкіри вона підходить, чи є протипоказання до використання маски та як часто потрібно її наносити?

👩‍⚕️ Ензимні пілінги підходять для багатьох типів шкіри, зокрема для сухої, чутливої, нормальної та комбінованої шкіри. Оскільки ензими працюють дуже делікатно та м'яко, вони особливо підходять для тих, хто уникає агресивних механічних ексфоліантів.

Проте є певні обмеження та протипоказання для використання ензимних пілінгів:

  • Важка форма акне або запальні процеси: Якщо у вас активні запальні висипи чи акне, краще утриматися від використання ензимних пілінгів без консультації з дерматологом.
  • Відкриті рани або подразнення: Не застосовуйте пілінги на пошкоджену або подразнену шкіру.
  • Алергічні реакції: Якщо у вас відома алергія на певні компоненти, слід уникати продуктів, які їх містять.

Загальна рекомендація полягає в тому, щоб використовувати ензимний пілінг один-два рази на тиждень. Якщо у вас чутлива шкіра або ви вперше користуєтеся таким засобом, то почніть з одного разу на тиждень. Якщо ви відчуваєте комфорт та помітите позитивні зміни, то можете збільшити частоту використання.

 

🎤 Потрібно доповнювати догляд іншими засобами до та після процедури?

👩‍⚕️ За рахунок додаткових зволожуючих компонентів після використання маски можна більше нічого вже не наносити. Але завжди прислухайтеся до своєї шкіри, якщо хочеться нанести легшу сироватку чи крем, то ви звичайно можете це зробити.

 

🎤 Дуже дякую тобі за цікаву інформацію, нарешті і я знаю що це за “звір”-ензими, і з задоволенням затестую цю чудо-маску. До зустрічі у клубі!