Інтерв’ю з технологом про оновлення формули парфумованих лосьйонів для тіла

 

Команда Mermade активно слідкує за вашими відгуками, ми дослухаємось до ваших коментарів та побажань. Сьогодні, технолог-розробник Влад, розкаже про одне з найочікуваніших оновлень в асортименті.
 

 

🎙Привіт, Владе, ви оновили формулу парфумованих лосьйонів для тіла, через звернення користувачів з приводу зміни аромату з певним плином часу. Від чого саме залежали такі метаморфози з парфумованими лосьйонами?

 

👨‍🔬 Привіт! Так, дійсно, таке могло статися, адже в наших лосьйонах попередньої формули був присутній ланолін. Ланолін це компонент природного походження і має дуже гарні відновлюючі властивості. Але має один недолік - не зовсім приємний аромат.

 

🎙 Тож ви використали можливість оновлення формули і допрацювали ще й ефективність лосьйонів, тобто основне призначення. А які саме компоненти ви додали до формули?

 

👨‍🔬 Так як ланолін має гарні відновлюючі властивості, то я підбирав компоненти таким чином, щоб ця функція лосьйону тільки підсилилась. В основу лосьйону було додано олію дерева ши, олію кісточок манго та олію авокадо. Комплекс цих олій чудово підсилює описані дії лосьйону та є рослинного походження, тобто наш лосьйон став ще й веганським.

 

🎙 А що ще змінилося у цих покращених парфумованих лосьйонів?

 

👨‍🔬 Також я пропрацював кількість вводу парфумерної композиції, щоб аромат тримався на тілі довше та проявлявся ще з більшою інтенсивністю.

 

🎙 Я знаю, що компанія тестує всі засоби на споживчі характеристики, перед масовим випуском продукції. І напевно ти також входиш в групу тестувальників, тож поділися які твої враження від оновленої формули?

 

👨‍🔬 Обовʼязково, адже я тестую розроблені формули, ще до того як вони попадають на тестування нашій групі тестувальників. Лосьйон чудово живить та відновлює зволоженість шкіри, швидко вбирається, залишає на шкірі приємний аромат, робить її мʼякшою на дотик та знімає прояви почервонінь.

 

🎙 Ми просто не можемо оминути це питання, всім нашим читачам цікаво - Який твій улюблений аромат у парфумованій лінійці догляду за тілом та чому саме він?

 

👨‍🔬 Для мене це Countrication, адже він дійсно переносить в бабусин літній садок, де пахне скошеною травою, квітами та свіжими яблуками.

 

🎙Вау, ти цікаво описав його нотки, аж захотілося спробувати… Влад, може привідкриєш нам таємницю, які зараз новинки готуються до виходу на “полиці” магазинів?

 

👨‍🔬 У нас готується багато чого нового 🤭 Вже навіть почали проробляти формули для літньої серії. Готуйтеся, я впевнений, що ми зможемо вас вразити!

 

🎙 Дякую тобі за цікаві подробиці з покращення формули. Та такі інтригуючі анонси. До скорої зустрічі!

 

👨‍🔬 Дякую вам за ваш інтерес! Завжди радий розповідати вам про наші нові продукти

Секрети покращення існуючих продуктів MERMADE