Шкіра наших рук особливо ніжна і суха за своєю природою, і щоденний догляд взимку є справжньою проблемою. Взимку перепади температур дуже великі, і шкіра рук піддається не тільки морозу і вітру, а й висушує впливу опалення та кондиціонування. Як наслідок, руки роздратовані, сухі, і ми відчуваємо відчуття «стягнутості».

ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА РУКАМИ ВЗИМУ?

ЖИВЛЕННЯ ТА ЗВОЛОЖЕННЯ
Якщо взимку ви хочете забезпечити своїм рукам належне зволоження, то в першу чергу слід нанести хороший живильний крем. 

Для сухих рук крем з какао-маслом, маслом ши, кокосовою олією або екстрактом оливкової олії допоможе зберегти вологу і повернути шкірі пружність.

Густий крем важче втирати в шкіру рук, але він краще лягає на шкіру. Люди, які працюють за комп’ютером, повинні тягнутися до кремів, що містять ліпіди, а точніше жирні кислоти, які замінюють природний шар шкірного сала, не залишаючи на шкірі жирної плівки.

Любителі зимових видів спорту можуть потягнутися за кремами для рук, призначеними для людей, які тривалий час перебувають при негативній температурі, що містить сонцезахисний крем.

У вечірній догляд варто включити насичені живильні маски для рук, що містять велику кількість концентрованих інгредієнтів, які роблять шкіру гладкою і пружною.

ЗМІНіТЬ МИЛО НА ДЕЛІКАТНІШЕ
Ми часто миємо руки, щоразу знімаючи з них природний захисний шар. Взимку варто вибирати мило, яке буде досить ніжним і зволожуючим, щоб допомогти нам впоратися з проблемою сухості. Взимку варто потягнутися до мила з їх запахом, який додатково впливає на почуття, з ароматами шоколаду, какао чи пряників.

ЗАСТОСОВУЙТЕ СКРАБ ДЛЯ РУК
Суха шкіра швидко грубіє і часто лущиться. Перед тим як обробити його відновлюючим кремом або маскою для рук - варто скористатися делікатним пілінгом для рук.

НОСІТЬ РУКАВИЧКИ
Найчастіше ми тягнемося до рукавичок, коли руки вже холодні. Одягніть їх перед виходом з дому, попередньо втерши крем в руки. Тоді ми можемо бути спокійні щодо зволоження та температури рук.