• Привіт, Яно, більшість наших читачів вже, заочно, знайома з тобою з дописів про догляд за волоссям (до речі в тебе воно неймовірне) та відеотестуванням засобів для догляду за обличчям. Але для тих хто їх пропустив, попрошу детальніше розказати, що саме технолог-розробник робить у компанії Mermade, і яка твоя специфіка роботи?
  • Привіт, дуже дякую. Загалом технолог-розробник це така посада, яка охоплює досить широкий спектр дій. Потрібно постійно вчитися і розвиватися, щоб іти в ногу з європейськими брендами, що стосується більш законодавства, бо доступ до інгредієнтів в нас, я вважаю в рівних можливостях. Виділю ключові моменти чим займається технолог-розробник, це: безпосередньо розробка формули (вміст самої баночки); 
  1. підготовка зразків для тестування фокус-групою;
  2. проведення тестування самої формули (фізико-хімічні тести, тести на стабільність, тести в кінцевому пакуванні);
  3. після затвердження формули підготовка супровідної документації, в якій буде міститься уся інформація на продукт (це рецептура, технологія виготовлення, збір документів на інгредієнти, опис формули тощо);
  4. підбір та робота з обладнанням; також при першому запуску продукту на виробництві технолог-розробник обов'язково має бути присутнім, щоб проаналізувати процес, подивитися чи адекватно він його прописав, чи потрібно його покращит

      Це загалом ключові такі моменти.
 

  • Ви випустили нову лінійку для догляду за шкірою обличчя. Цікаво було б дізнатися про гель для вмивання детальніше, чому ви назвали його балансуючим?

  • Цікаве питання. Я вважаю, що зараз товари, якщо це можливо звичайно, мають бути мультифункціональні: це виконувати основну дію заявлену в продукті, а також бонусом покривати ще одну чи більше потребу кінцевого споживача. Чому наш гель балансуючий? Тому що його функціонал балансує між очищенням (його основною задачею) та збереженням природного стану захисного бар'єра шкіри. 

 

  • BioDtox що це за інгредієнт, як він впливає на шкіру?

  • BioDTox — це натуральний активний інгредієнт, що складається з трьох екстрактів, відомих своїм потенціалом у відновленні процесу детоксикації: цитрусових, алое та броколі.

  1. Цитрусові біофлавоноїди також відомі як вітамін Р. Вони не можуть вироблятися організмом і тому повинні надходити з їжею або місцевим застосуванням. Біофлавоноїди відомі своєю ефективністю, особливо як сильні антиоксиданти.
  2. Алое добре відомий своїм позитивним впливом на шкіру, має антиоксидантні властивості.
  3. Броколі є джерелом сульфорафану, що забезпечує ефективний детоксикаційний ефект.
  4. BioDTox стимулює виведення токсинів. Він зменшує адгезію забруднюючих речовин на шкірі, допомагаючи очистити пори, зменшити виділення шкірного сала та покращити колір шкіри. Саме те що потрібно людям, які живуть у забруднених містах.

 

  • Комплекс із оліго-, дисахарадами та солями гіалуронової кислоти - потрібен для зволоження, але чому саме в такому поєднанні?

  • Це комплексний актив, що збагачений висококонцентрованими зволожувачами, що розроблений спеціально для підтримки оптимального рівня гідратації рогового шару та забезпечує швидке та тривале зволоження шкіри. Ці складові не заважають один одному, а навпаки працюють разом над вирішенням одного важливого питання - це саме зволоження. 

 

  • А для моєї сухої та проблемної шкіри підійде цей гель, і взагалі кому підходить розроблена тобою формула?

  • Гель універсальний, його склад не є агресивним, тому він підходить для всіх типів шкіри. Але не потрібно забувати, що завжди потрібно робити тест, чи він підходить саме вам, це стосується будь-яких засобів. Для проблемної шкіри, яка схильна до висипань, я б рекомендувала спершу очистити шкіру ще гідрофільною олією, а потім змити її залишки гелем.

 

  • Результат від використання буде помітний одразу? І що ми отримаємо при регулярному використанні?

  • Результат очищення, так, ви помітите одразу. Але якщо ви придбали наш гель тільки що, а перед тим користувалися іншим засобом, то те, як він вплине на вашу шкіру ви помітите через 1-2 місяці, це час за який шкіра адаптується до нового засобу і оновиться.

 

  • Чи потрібно додатково зволожувати або живити шкіру після вмивання гелем?

  • Так, обов'язково. Хоча і гель має додаткову доглядову функцію, але він не може перекрити повністю потребу шкіри у наповненні та зволоженні. Тому я рекомендую закріпити зволожуючим кремом для обличчя від Mermade. Також не забувайте, про тонізацію.

 

  • Дай нашим дівчатам свою професійну пораду по догляду за шкірою обличчя?

  • Як людина в якої проблемна шкіра, що схильна до висипань і розширених пор, можу дати пораду не забувати про очищення, це як фундамент у будівництві доглянутої та красивої шкіри. 

 

  • Дуже дякую тобі за такий цікавий екскурс у світ формул та інгредієнтів, при виборі засобів для вмивання я буду користуватися новими знаннями)

 

P.S. А вам цікаво було дізнатись про складники гелю для вмивання від Mermade? Про який продукт ви б ще хотіли детальніше почитати і які б запитання поставили нашим технологам?

Гель ви можете знайти за посиланням тут