1. Почніть із зволоження

Глибоко зволожує шкіру та забезпечує її рівномірний колір. Почніть лікування старінням із застосування сироватки з транексамовою кислотою та потрійною гіалуроновою кислотою.

 

2. Запобігати фотостарінню

Щоб відстрочити появу зморшок і зміни кольору, подбайте про фотозахист. Використовуйте емульсію , яка використовує антивікові властивості факторів росту та транексамової кислоти, яка балансує колір.

 

3. Зміцнення шкіри

Зробіть шкіру пружнішою та підвищіть її еластичність, а в результаті – помітно омолодите її. Використовуйте дію стовбурових клітин і факторів росту, присутніх у сироватках.

 

4. Використовуйте ретинол

При регулярному застосуванні ретинол уповільнює старіння шкіри. Використовуйте засоби, які містять аж три види вітаміну А, закритих у ліпосомах, завдяки чому розгладжують зморшки та відновлюють шкіру – без подразнення.

 

5. Доглядайте за зоною навколо очей

Полікуйте чутливу до старіння зону навколо очей кремом , який ефективно усуває мімічні зморшки, знебарвлення та темні кола під очима.

 

6. Регулярно робіть пілінг

Використовуйте відлущуючий скраб  з поживними речовинами раз на два тижні. Регулярне відлущування додатково покращує засвоєння речовин, що використовуються в щоденному догляді.