Інтерв'ю з технологом-розробником Mermade🧜🏻‍♀️

🎤Привіт Владе, рада вітати знову, впевнена що наші читачі вже засумували за детальними обговореннями продуктів Mermade. 

👨‍🔬 Привіт! Буду радий знову більш детально розповісти про наші новинки.

 

🎤 Пропоную сьогодні поговорити про пінку для вмивання, ми всі пам'ятаємо що її формулу розробив ти, розкажи про етапи розробки.

👨‍🔬 Після розробки крему-флюїду, про який я розповідав минулого разу, я зрозумів, що цікаво буде зробити повноцінну лінійку лагідного базового догляду для обличчя, і формат пінки для вмивання ідеально вписався в наш концепт. Першочергово я почав обирати ПАРи (поверхнево-активні речовини), які б не подразнювали лагідну шкіру обличчя, але були б дієвими проти всіх видів забруднень, про них я детально розкажу згодом. А далі вже підбирав екстракти та активні компоненти для додаткового доглядового ефекту.

 

🎤 Які основні компоненти можна виділити, за що вони відповідають та  чому саме у такому поєднанні?

👨‍🔬 Хочу звернути уваги на основу цього засобу – ПАРи, бо вони прямо впливають на миючу здатність пінки. Для цієї формули я обрав комплекс слабкоаніонних ПАРів, отриманих з L-глутамінової кислоти та жирної кислоти рослинного походження – Sodium Cocoyl Glutamate та Disodium Cocoyl Glutamate. Вони мають не тільки хороші очисні та піноутворюючі властивості, а і залишають зволожене шовковисте відчуття на шкірі обличчя без сухості та стягнутості. Також для додаткового ефекту зволоження та заспокоєння до формули я додав екстракти ромашки (Chamomilla Recutita Flower Extract) та гідроксиетилсечовину (Hydroxyethyl Urea). В комплексі вони створюють захисний щит, який утримує вологу в шкірі зсередини, а ззовні захищають від шкідливих впливів навколишніх факторів.

 

🎤 Виробник зазначає, що формула розроблена без сульфатів та фарбників, чому цю інформацію винесли на етикетку, та які переваги засобу без таких компонентів,

👨‍🔬 Саме так, при розробці я уникав використання сульфатних ПАР, бо вони є досить агресивними та можуть зашкодити захисному барʼєру шкіри, а для ніжної шкіри обличчя це є небажано. А барвники, особливо синтетичні, можуть виступати алергенами, тому для збереження мʼякості дії засобу я їх теж не використовував.

 

🎤 Чи дійсно ця пінка підходить для чутливої шкіри, і наскільки таке делікатне очищення є ефективним?

👨‍🔬 Як попередньо я зазначив, основну очищаючу дію засобу виконують мʼякі ПАР, вони делікатно очищають шкіру, але за рахунок свої будови є досить ефективними при видалення забруднень та, навіть, мейкапу.

 

🎤 А чи впорається пінка з декоративною косметикою, наприклад тушшю для вій?

👨‍🔬 І, продовжуючи відповідь на попереднє питання, пінка допоможе змити твій повсякденний мейкап, але для більш стійкої косметики я би радив спочатку використати гідрофільну олію (яка, можливо, скоро зʼявится в асортименті 👀 🤫), а вже потім продовжувати очищення делікатною пінкою.

 

🎤 Як завжди, дай нам пораду від експерта, що потрібно для ретельного очищення шкіри та догляду після нього?

👨‍🔬 Я рекомендую дуже уважно обирати засоби для вмивання обличчя і звертати увагу на їх склад, уникаючи агресивних складових. Також, не забувайте кілька разів на тиждень очищати шкіру пілінгуючими засобами, наприклад, як наша ензимна маска, це допоможе запустити процеси регенерації шкіри, зробить її сяючою та відновить її барʼєрні функції.

Після вмивання обовʼязково слід тонізувати обличчя засобами з більш кислим значенням рН, це можуть бути тоніки або тонери, які забезпечують шкірі додаткове зволоження та сприяють покращенню мікроциркуляції шкіри. Ну, і звичайно, завершувати базовий догляд зволожуючим кремом, або сироваткою. До речі, тонік та зволожуючі крема вже є в нашому асортименті.

 

🎤 Владе, дуже дякую тобі за такий детальний огляд, до зустрічі!

👨‍🔬Завжди радий!