Цей чарівний камінь містиків з цілющими властивостями відомий багато тисяч років і колись цінувався більше за золото! У стародавні часи нефриту поклонялися як священному каменю. Вважалося, що його властивості пов’язані зі зміною погоди.


Фортуна, здоров'я і щастя

Майя ставилися до нефриту як до сильного талісмана, що забезпечує достаток, щастя і гарний шлюб, що цікаво - вони також клали нефритові намистини в рот померлим, вірячи, що вони дадуть їм заміну серця з іншого боку. Китайці вважали нефрит символом влади і багатства, що допомагає зберігати гроші.


Сила зеленого… та більше!

Найвідомішим типом нефриту є світло-зелений, але камінь також можна зустріти лавандового та жовтого, білого та червоного відтінків. Блиск нефриту характерно скляний і навіть перламутровий, а сам нефрит напівпрозорий, іноді прозорий.


Що вилікує нефрит?

Лікування нефритом використовується при болях у хребті, стегнах, хворих корінцях і ниркових кольках. При цих недугах на уражені ділянки накладають намистинки або нефритові фігурки (або просто маленькі шматочки каменю). Їх також слід покласти на сонячне сплетіння, що зміцнить і прискорить їх дію. Біль у спині та корінцях? Зшийте нефрит у смужку тканини і носите його цілий день!