Свято наближається! А отже нам з тобою пора скласти чек-ліст запланованих покупок подарунків, і в цьому я тобі допоможу :)  Зима - пора душевного тепла, затишку, любові. У холоди найбільш відчутна потреба у тому, аби хтось поділився з нами чимось зігрівальним, тож гайда до вибору.

Окрім того, що це затишна пора, вона ще й морозна, вітряна і фізично буває доволі неприємною. Для таких випадків ми з командою Мермейд підготували новорічний набір, який містить у собі таку собі морозостійку аптечку, яка складається із бальзаму, крему для рук та антисептика. І все це, звичайно ж, у нашому фірмовому святковому упакуванні із декількома варіаціями дизайну. Можна обрати будь-який на твій смак або купити декілька й роздарувати всім довкола. 

Для деяких сонцелюбів зима в українських реаліях може видатися надто морозною, тож вони пакують свої валізи, розправляють крила й шурують у теплі краї. На такий випадок у нас є адвент календар, який тішитиме не один день, а цілих сім. Бо із кожним новим днем - новий подаруночок. Чи не кльово?

У цей непевний час, коли довкола вирує не лише ковід, але й прокидається чимало інших вірусів, дуже важливо стояти на сторожі свого здоров'я. А уяви, як приємно буде тому, хто отримає у подарунок набір із цілих 5 антисептиків, які стануть вірними помічниками у знезараженні якщо не всього на світі, то принаймні усього навколо точно. Також антисептики можуть стати хорошим корпоративним подарунком, адже забагато безпеки не буває.

За вікном морозець, сніжить, тааака крааса, а комусь, можливо, лячно вийти на вулицю, бо передчуття потрісканих губ від відсутності зволожувального бальзаму лякає.. жах, правда? Але ти можеш запобігти такій ситуації із тими, кого любиш, подарувавши аж цілих 5 бальзамів, аби вони порозкидали їх по кишенях і ніколи більше не боялися не те що вулиць, а й цілої морозильної камери))

Ну якщо ти вже взагалі не певна, що дарувати, у нас завжди для таких випадків є подарункові сертифікати. Сума варіюється, вибирай на свій смак - 300, 500, 1000 гривень - таким чином значно спростиш собі завдання, це точно. Інколи краще, що можеш зробити - це дати людині вибір, бо хто там зна, що там у тій макітрі в неї робиться й чого вона дійсно хоче.

Гарних свят та вдалих подарунків!