Виграй Dyson Airwrap або Dyson Airstrait лімітованого кольору “рожеве золото” ✨


Цього разу ми хочемо дати змогу переможниці обрати Dyson, який їй більше підійде:
Варіант перший: Стайлер Dyson Airwrap для створення об’ємних кучерів.
Варіанти другий: Фен-випрямляч Dyson Airstrait для просушення і укладки прямого волосся.


Як взяти участь?
1. Зроби покупку на суму від 300 грн в інтернет-магазині mermade.com.ua.
2. Збережи надрукований чек, що отримаєш разом із замовленням. Він буде тобі потрібен, щоб підтвердити участь.А
А вже 3 червня о 17:00 ми визначимо переможницю за допомогою random.org у прямому ефірі на нашій сторінці в інстаграм @mermade.com.ua


А тепер відповіді на часті запитання, що ми отримували під час минулого розіграшу:


❔Як мені знайти номер з яким моє замовлення бере участь в акції?
Цей номер надруковано у чеку, що ти отримаєш разом з посилкою від нас. Зверни увагу, він відрізняється від номера, що приходить тобі в смс при оформленні замовлення.


❔Що як я не встигну отримати замовлення до дня розіграшу?
Ми все одно побачимо номер твого чека у базі одразу після того, як ти підтвердиш замовлення. Але тобі треба буде забрати свою посилку з пошти і прислати нам фото чека, щоб ми змогли відправити тобі приз.


НАТИСНИ, ЩОБ ПЕРЕЙТИ У КАТАЛОГ


ОФІЦІЙНІ УМОВИ УЧАСТІ В РЕКЛАМНО-МАРКЕТИНГОВІЙ АКЦІЇ
під назвою «ВИГРАЙ Dyson Airwrap або Dyson Airstrait»
Під рекламно-маркетинговою акцією «ВИГРАЙ Dyson Airwrap або Dyson Airstrait» розуміється розіграш права на отримання Подарунку на вибір — Стайлер для довгого волосся Dyson Complete Long (Ceramic Pink/Rose Gold) або Випрямляч для волосся Dyson Airstrait (Ceramic Pink/Rose Gold) та набору косметичної продукції MERMADE, надалі за текстом – «Розіграш» або «Акція».
Розіграш проводиться у відповідності з умовами даних Правил (Офіційних умов) (надалі в контексті цього документу Офіційні умови також вважаються Правилами).
Сторони Розіграшу:
1.1. Учасником Розіграшу є споживач – повнолітня фізична особа, яка під час дії Розіграшу здійснила купівлю будь-яких товарів на суму від 300 гривень одним чеком в інтернет-магазині mermade.com.ua.
1.2. Особи, що стають Учасниками розіграшу, реєстраційною дією підтверджують право на участь у Розіграші та погоджуються з цими Правилами, та надають згоду у подальшому оформлювати  договірні відносини Організатора з Учасниками.
1.3. Організатор Розіграшу – ФОП Гончар Олександр Валерійович, що знаходиться за адресою: ­­­­ м. Київ, бульвар Висоцького, 7.
Територія проведення і тривалість Розіграшу.
Розіграш проводиться на території України.
Реєстрація Учасників проводиться в період з 14 травня по 31 травня 2024 року до 23:59.
Розіграш головного Призу проводиться 3 червня 2024 року о 17:00 годині на офіційній сторінці mermade.com.ua в Instagram.
Продукція, що бере участь в Розіграші
3.1. В Розіграші беруть участь товари ТМ MERMADE.
Призовий фонд Акції
4.1. Призом Акції є: Стайлер для довгого волосся Dyson Complete Long (Ceramic Pink/Rose Gold) або Випрямляч для волосся Dyson Airstrait (Ceramic Pink/Rose Gold) та набір косметичної продукції MERMADE. Під отриманням Призу слід розуміти придбання за 0,01 грн. за результатами розіграшу, проведеного Організаторами Акції та за умови дотримання умов Правил Акції.
4.2. Призовий фонд Акції обмежений.
4.3. Замовник Акції залишає за собою право збільшити/зменшити загальний Призовий фонд Акції, або включити в Акцію додаткові Призи, не передбачені даними Правилами, або підвищити вартість наявних Призів Акції. Якщо такі зміни будуть мати місце, Замовник Акції повідомляє про них в порядку, передбаченому в п. 10.1. цих Правил.
4.4. Призи Акції можуть бути отримані Переможцями Акції, тільки на умовах, визначених у цих Правилах.
4.5. Приз поверненню чи обміну не підлягає.
4.6. Замовник не бере на себе відповідальності у відношенні будь-яких суперечок стосовно Призу, Замовник не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками/ Переможцем і прав на одержання Призу. Замовник не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.
4.7. Замовник не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, в тому числі, але не виключно: оголошення повітряної тривоги, ракетної, хімічної, радіаційної небезпеки, оголошення загрози артилерійського обстрілу та евакуації, планові та/або екстрені відключення світла, тощо), карантинні обмеження задля запобігання поширення епідемій, інші непідвладні контролю з боку Замовника, що перешкоджають проведення Розіграшу та врученню Призу.
4.8. Замовник не відповідає за будь-які витрати Переможця, пов’язані з отриманням та подальшим використанням Призу.
4.9. Замовник/ Виконавець має право:
—   відмовити в участі в Акції особі, яка не виконала/неналежним чином виконала всі умови участі в Акції, зазначені в цих Правилах;
—   відмовити у видачі Призу Переможцю, який не виконав умови, необхідні для отримання такого Призу, згідно цих Правил.
4.10. Замовник не несуть жодної відповідальності за достовірність інформації, наданої Учасниками Акції, в т.ч. інформації щодо контактів з ними.
4.11. У разі відсутності у Переможця можливості/бажання використати/отримати Приз з причин, які не залежать від Замовника та Організатора, Замовник і Організатор не сплачують Переможцю жодних компенсацій, пов’язаних з такою неможливістю використання/отримання Призу.
4.12. Заміна Призу іншими товарами/послугами не допускається.
Увага! Замовник Акції зберігає за собою право змінювати механіку та час визначення Переможця шляхом розміщення інформації на сайті mermade.com.ua та на офіційних сторінках у соціальних мережах.
Право на участь у Розіграші
5.1. Брати участь в Розіграші можуть усі громадяни України, які постійно проживають в Україні та яким на початок проведення Розіграшу виповнилось 18 років. 
Порядок участі у Розіграші
6.1. Для участі в Розіграші необхідно:
6.1.1. Протягом дії Акції у період з 14 травня 2024 року до 23:59 години 31 травня 2024 року необхідно придбати Товари, що наведені в п. 3.1. даних Правил виключно в інтернет-магазині mermade.com.ua, що має бути підтверджено наявністю розрахункових документів (належно оформлених фіскальних або товарних чеків).
УВАГА! Юридичні особи не можуть брати участь в Розіграші.
6.1.2. Щоб стати учасником Розіграшу покупцю необхідно здійснити покупку на суму від 300 грн. одним чеком з 14 травня 2024 року до 23:59 години 31 травня 2024 року.
До участі в розіграші допускаються лише розрахункові документи (чеки) учасника Акції з датою та часом, які відповідають періоду проведення Акції. 
Не відповідають умовам Акції наступні розрахункові документи (фіскальні або товарні чеки):
—  які було отримано під час покупок, що були здійснені до або після періоду проведення Акції;
—  неналежним чином оформлені.
6.1.3 Учасники Розіграшу обов’язково зберігають зареєстровані розрахункові документи для підтвердження участі в Акції.
Проведення Розіграшу.
7.1.  Розіграш відбудеться 3 червня 2024 року о 17:00 на Інстаграм сторінці ТМ MERMADE @mermade.com.ua.
 7.2. Визначення переможця по проведенню Розіграшу буде здійснено за випадковою ймовірністю за допомогою сервісу Random.org серед номерів товарних чеків, що приймають участь в Акції, під час якого визначається Переможець Акції в один день.
7.3. Переможець буде повідомлений про перемогу в Розіграші одразу, за номером телефону, вказаному у замовленні, що було оформлено в інтернет-магазині mermade.com.ua. Якщо Учасник не відповідає на телефонний дзвінок (максимальна кількість дзвінків не перевищує 3 рази), Організатор має право визначити іншого переможця розіграшу. Участь в Розіграші приймають інші Учасники, яких буде визначено за випадковою ймовірністю за допомогою сервісу Random.org серед номерів товарних чеків.
7.4. Переможець Розіграшу зобов’язаний пред’явити представникам Замовника оригінал свого паспорту, ідентифікаційного податкового номеру та надати оригінал розрахункового документу(чеку), що був зареєстрований в Акції, виключно для ознайомлення та перевірки дотримання Учасником Акції всіх умов Акції.
7.5. Право на отримання подарунку Стайлер для довгого волосся Dyson Complete Long (Ceramic Pink/Rose Gold) або Випрямляч для волосся Dyson Airstrait (Ceramic Pink/Rose Gold) та набору косметичної продукції MERMADE не підлягає компенсації у грошовому еквіваленті.
7.6. Вручення Призу здійснюється Виконавцем протягом тридцяти календарних днів з моменту проведення Розіграшу і визначення Переможця.
7.7. Увага! Замовник Акції зберігає за собою право змінювати механіку та час визначення Переможця шляхом розміщення інформації на сайті mermade.com.ua та на офіційних сторінках у соціальних мережах.
Відповідальність.
8.1. Організатор Розіграшу не несе відповідальності за непроведення/нездійснення Розіграшу у випадку настання таких форс-мажорних обставин як: стихійні лиха, пожежа, повінь, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, в тому числі, але не виключно: оголошення повітряної тривоги, ракетної, хімічної, радіаційної небезпеки, оголошення загрози артилерійського обстрілу та евакуації, планові та/або екстрені відключення світла, тощо), карантинні обмеження задля запобігання поширення епідемій, інші непідвладні контролю з боку Організатора, що перешкоджають проведення Розіграшу та врученню Призу.
8.2. Організатор Розіграшу не несе відповідальність за неможливість отримання Учасником Розіграшу з будь-яких причин, які не залежать від Організатора, в т.ч. з причини неправильних/або неповних персональних даних, які необхідні для прийняття участі в Розіграшу. При цьому такий учасник Розіграшу позбавляється права на отримання від Організатора Розіграшу будь-якої компенсації.
Прикінцеві положення
9.1. Всі результати Розіграшу є остаточними і оскарженню не підлягають.
9.2. Організатор Розіграшу не вступає у суперечки з-поміж самих учасників щодо визначення їх претендентами на отримання акційних переваг.
9.3. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Офіційних умов (Правил), і/або питань, не урегульованих цими Офіційними умовами, остаточне рішення приймається Організатором Розіграшу відповідно до вимог діючого законодавства України. При цьому рішення Організатора Розіграшу є остаточним і не підлягає оскарженню. Замовник/Організатор Акції не несе відповідальності відносно майбутнього використання виграшу.
9.4. Учасники Розіграшу погоджуються, що їх особисті дані, які були надані Організатору, а також фіксація самого процесу Розіграшу, можуть використовуватися у друкованих, аудіо- та відео матеріалах без додаткової спеціальної згоди Учасника, і таке використання ніяким чином Учаснику не оплачується.
9.5. Порушення Правил проведення Розіграшу або відмова від виконання діючих Офіційних умов позбавляє Учасника можливості претендувати на отримання передбаченої чинними Офіційними умовами акційних переваг.
Інші умови
10.1. Замовник залишає за собою право змінити дані правила, дату та час проведення розіграшу та визначення Переможця, інші умови. Інформацію про змінену дату визначення Переможців можна буде дізнатися на офіційному сайті mermade.com.ua та на офіційних сторінках у соціальних мережах.
10.2. На виконання умов Закону України «Про захист персональних даних» (далі – Закон) Учасникам Акції повідомляється:
10.2.1. Власником персональних даних Переможців Акції є Замовник.
10.2.2. Персональні дані Переможця обробляються з метою забезпечення участі в цій Акції, маркетингових та рекламних відносин.
10.2.3. З метою обробки персональних даних, обробляються ім’я, прізвище, по батькові, паспортні дані, контактний номер телефону, адреса електронної пошти, ідентифікаційний код, адреса реєстрації.
10.2.4. З персональними даними будуть вчинятися такі дії: збирання, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних.
10.2.5. Розпорядником персональних даних учасників та Переможців Акції є Організатор та будь-які залучені Організатором треті особи та , їм надаються всі права та покладаються всі обов’язки, які передбачені Законом.
10.2.6. Персональні дані Переможця без отримання від нього окремої згоди та/або повідомлення їх не можуть бути передані третім особам. Окрім того, передача третім особам персональних даних переможця без згоди суб’єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених Законом України «Про захист персональних даних», і лише (коли це потрібно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.