Дуже важливий щоденний догляд за шкірою. Якщо ми хочемо зберегти сяйливий вид, недостатньо просто використовувати крем, аби забезпечити шкірі належне насичення киснем і забезпечити всмоктування різноманітних активних інгредієнтів, ми повинні використовувати різноманітні косметичні засоби, в тому числі й пілінги. На цьому етапі я б хотіла зосередитися на догляді за шкірою сьогодні: кожен день на всьому тілі утворюється тонкий шар омертвілої шкіри. Це повністю природній процес. Старі клітини «всмоктуються№ вверх новими. 

Насправді відлущування відбувається природньо й рівномірно, але ми можемо допомогти цьому процесу. Кращий спосіб видалити омертвілу шкіру - використовувати пілінг вдома чи в салоні краси. Тут варто відмітити, що домашні препарати діють значно м’якше, ніж офісні. У кожного із них своє застосування, все залежить від індивідуальних потреб клієнта. 

 

Чому відлущування таке важливе?

 

Відлущування дуже важливе, тому що пілінг дозволить шкірі засвоїти поживні речовими із використанням косметичних засобів, тобто тоніка, сироватки чи крему. Дуже важливою задачою такого пілінга може бути відновлення гладкості шкіри та видалення залишків шкірного сала. Вона стає сяйливою, підтягнутою, висвітлює та зменшує дрібні зморшки. У процесі відлущування кожен із нас виглядає трохи по-своєму. Тут велике значення мають вік, образ життя та генетика. Однак я вважаю, що зневаження процесом видалення омертвілої шкіри може мати великі наслідки. 

 

Залишковий шар небажаного епідермісу призводить до скупчення бактерій та забруднення, що призводить до: 

 

  • закупорки пор
  • утворення чорних цяток 
  • утворення нерівностей
  • земляний відтінок шкіри
  • натоптиші, мозолі 

 

Варто відмітити, що не всі частини нашого тіла потребують в однаковому відлущенні. Рідше ми використовуємо подібні процедури для стоп, колін та ліктів, тому що в цих місцях омертвіла шкіра утворює захисний шар. З іншої сторони, обличчя, бедра, руки потрібно чистити частіше.