Літо у самому розпалі і наша шкіра дає про це знати. Тепер, коли ми вже дізнались про способи отримати рівномірну засмагу і альтернативи, прийшов час подбати про шкіру обличчя.

У дні, коли сонячний вплив найсильніший, важливо не забувати боротись із сухістью та заспокоювати шкіру. Таким чином твоя шкіра отримає привабливе здорове сяйво, наче з того інстаграм-фільтру.

 
Що означає «бездоганна шкіра»? 
Керуючись міжнародними тенденціями, можна було б дійти висновку, що це така, яка схожа на шкіру ляльки - без жодної «недосконалості» на обличчі, фарфорова.  Проте все ж таки ти повинна пам’ятати, що текстура, почервоніння і неоднорідність кольору - нормальні прояви живого організму. Можна зменшити їх видимість, запобігти появі, але повністю позбутися всього - неможливо. Тож зараз поговоримо про способи, які здатні частково вирішити деякі проблеми, й змусити шкіру обличчя випромінювати свіжість та здоров’я.
 
Як цього досягти? 
Пий достатньо води 
Достатня кількості води є життєво важливою не лише для твоїх внутрішніх органів - а й також для збереження найбільшого органу у нашому тілі - шкіри - здоровим. 
Вживаючи необхідну кількість води, твоя шкіра повинна видавати легкий блиск - оглянь її, повільно обертаючись під природним світлом. Бачиш блиск? Якщо ні, твоє тіло потребує більше води. 
 
Користуйся сироваткою
Сироватка - в’язка речовина з високою концентрацією корисних нутрієнтів, які наситять шкіру необхідними елементами, які не завжди можна отримати з їжею. Вона ідеальний варіант для щоденного догляду, адже забезпечить шкіру додатковою вологою також, при цьому вирівняє тон обличчя і загогоює дрібні ранки. 
 
Роби масаж обличчя
Не новина, що масаж пришвидшує циркуляцію та тонізує шкіру. Що означає, що шкіра стає більш пружною, підтягується, а від цього вирівнюється й рельєф, що візуально робить колір шкіри більш однорідним. Обличчя - складний механізм, тому дотримуйся правил та рухайся масажними лініями для кращого ефекту.