Вітаміни - незамінний інгредієнт багатьох найвідоміших косметичних засобів. У кожного з них є свої властивості і показання: зміна кольору, зморшки, відсутність сяйва, втомлена шкіра, темні кола під очима ... Дізнайся, які вітаміни потрібні твоїй шкірі, і включи їх в свій відхід прямо зараз!

 

Важливість вітамінів для шкіри

Нашому організму потрібні вітаміни, щоб залишатися сильним і здоровим. Вони також впливають на шкіру - додавання вітамінів в ваш повсякденний догляд поліпшить колір обличчя. Вітаміни надають шкірі сяйво і зволоження. Вони також вирівнюють колір, розгладжують зморшки і покращують зовнішній вигляд втомленого особи. Одним словом, використання вітамінної косметики може візуально відняти кілька років і додати життєвих сил.

 

Види вітамінів для шкіри

Вітамін С

Хто з нас не використовував засоби по догляду за шкірою з вітаміном С? Цей антиоксидант має прихильників по всьому світу, оскільки він є одним з найбільш часто використовуваних вітамінів для шкіри поряд з вітаміном А.

 

Цей вітамін, завдяки своїм сильним антиоксидантним властивостям, грає фундаментальну роль в синтезі колагену, який допомагає підвищити пружність шкіри. Крім того, він об'єднує колір, підсилює сяйво і бореться з дією вільних радикалів, які виникають протягом дня в результаті перебування на сонці, забруднення навколишнього середовища або стресу.

 

Вітамін С - це вітамін для шкіри з сильним антиоксидантною дією, захищає її від окислювального пошкодження і зберігає сяйво, пружність і однорідний колір. Таким чином, він допомагає запобігти фотостаріння (ознаки старіння, які з'являються з-за дії вільних радикалів) і хронирования (ознаки старіння, які з'являються з плином часу).

 

Проблема з використанням цього вітаміну полягає в тому, що він окислюється при контакті з повітрям, що може змінити свій колір, текстуру і навіть запах. Щоб уникнути цього, більшість лабораторій, які готують косметичні засоби з вітаміном С, створюють формули зі стабільним похідним, який при контакті зі шкірою стає активним вітаміном С або вітаміном в ліпосомах, який вивільняється при проникненні в шкіру.

 

Вітамін А

Король активних інгредієнтів проти старіння, які можна знайти в списку косметичних інгредієнтів, - це вітамін А. Він може бути в різних формах, таких як ретинол, ретиналь і ретинил.

 

Вітамін А вважається одним з найважливіших вітамінів для догляду за шкірою. Він сприяє відновленню клітин, підтримує синтез колагену, регулює секрецію шкірного сала і навіть в низьких концентраціях показаний при лікуванні розацеа. Він також зменшує плями від прищів, вирівнює тон шкіри за рахунок зменшення плям і в кінцевому підсумку призводить до більш гладкою і бездоганною шкірі.

 

Чи може хто-небудь надати їм вітамін А? Так, але з обережністю. Якщо ти наносиш ретиноїди на шкіру вперше, тобі слід вводити їх поступово, щоб дати шкірі звикнути до цього потужного активного інгредієнта і таким чином уникнути роздратування, особливо якщо в тебе чутлива шкіра. Також необхідно пам'ятати про захист від сонця протягом дня - ретиноїди світлочутливі і можуть викликати зміни шкіри під впливом сонця.

 

Вітамін B

Вітамін B - це вітамін, який використовується в шкірі для зміцнення її захисного бар'єру. Це створює захисний екран від факторів навколишнього середовища, таких як сонце, вітер або холод, які впливають на дуже чутливу шкіру. Цей вітамін також надає антивікову дію, стимулюючи оновлення клітин, покращуючи кровообіг, регулюючи гідратацію і регенерують шкіру.

 

У групі вітамінів групи В в косметичному світі виділяються два. Вітамін B3 (ніацин) використовується, серед іншого, для зменшення почервоніння, заспокоювання шкіри і регулювання шкірного сала. Друга широко використовувана форма вітаміну B - це вітамін B5, широко відома як «пантенол». Це інгредієнт, використовуваний для регенерації, заспокоювання і зволоження шкіри.

 

Вітамін Е

Вітамін E - це вітамін з величезними антиоксидантними властивостями, тому він допомагає захистити шкіру від вільних радикалів, як і вітамін C. Крім того, вітамін E також має зволожуючі властивості - він може довше зберігати шкіру зволоженою. Цей вітамін зміцнює природний шкірний бар'єр і запобігає втраті вологи.

 

Добавка вітаміну С, оскільки вони ідеально доповнюють один одного. У той час як вітамін C розчинний у воді, вітамін E розчинний в жирах. Цей факт змушує їх взаємно посилювати дію один одного, захищаючи шкіру від окисного стресу.

 

 

Вітамін К

Вітамін К - один з основних вітамінів в нашому організмі. Це також вітамін з безцінними властивостями для шкіри, рекомендований в першу чергу для поліпшення загоєння і зменшення темних кіл. В останньому випадку він виявляється дуже ефективним при прищах і темних колах під очима.