Темні кола - один із найбільш поширених косметичних дефектів, який є одвічним ворогом багатьох жінок, оскільки шкіра на тих ділянках дуже тонка та чутлива. 

У боротьбі з темними колами користуються різними способами: косметичні засоби, допомога косметологів. 

Але світ буквально перевернувся із ніг на голову із появою патчів для очей, якими нині користуються чимало жінок, адже вони з легкістю допомагають позбутися набряків, синців та дрібних зморщок у зоні очей.

 

Азіатські патчі мають форму тонких пластинок, з однієї сторони покритих гелем, у склад якого входять різні компонти, націлені вирішити наступні проблеми:

  • усунення лущення та сухості шкіри;

  • розгладження дрібних зморшок;

  • усунення набряків;

  • інтенсивне живлення та зволоження;

  • швидка регенерація; 

Які є патчі за матеріалом?

Гідрогелеві - мають гелеву текстуру, містять велику дозу гіалуронової кислоти та води. Вони слугують для розгладження зморшок та оновлення шкіри навколо очей. Моментально надають ліфтинг-ефект за рахунок пом’якшення та зволоження достатньою кількістю гіалуронової кислоти. 

 

Тканинні - зазвичай із бавовняної тканини, насичені лікувальними екстрактами. Це порівняно недорогий варіант, при цьому не менш ефективний, щоб позбутися від набряків та темних кіл. Єдиний мінус - відсутній ліфтинг-ефект, оскільки диски недостатньо щільно прилягають до поверхні шкіри. 

 

 

Які є патчі за складом? 

  1. Гіалуронові - боряться із віковими косметичними дефектами. Допомагають розгладити зморшки, усунути сильне лущення за регулярного застосування.

  2. Колагенові - найпопілярніші, оскільки здатні усунути дефекти шкіри навколо очей всього за 15 хвилин, проте тривалість ефекту мінімальна. Їх використовують, коли потрібен миттєвий результат, а часу недостатньо.

  3. З додаванням золота - найдорожчі, оскільки у їхньому складі колоїдне золото. Вони націлені на розгладження зморшок та підтримання природнього рівня колагену в клітинах шкіри.

  4. Силіконові - візуально розгладжують, завдяки появі тонкої плівки на шкірі. 

 

Як часто користуватися патчами? 

Їх дія розрахована на миттєвий ефект. Тому якщо помітили, що ваші очі видають наслідки важкого робочого тижня, нанесіть їх, і вони повернуть вашій втомленій шкірі здоровий вигляд. Для тривалішого ефекту використовуй патчі 1-2 рази на тиждень протягом місяця, оскільки вони мають накопичувальний ефект, що приведе до ще кращого стану шкіри.