Світ парфумерії являє собою багато і багато граней, які різняться найменшими відтінками. Від того вибір стійкого аромату, який впізнається людьми, що оточують, задача не із легких. Тож спростимо тобі трохи задачу.

Парфумована вода MERMADE COUNTRYCATION

Повернись у дитячий літній ранок щастя в бабусиному будиночку з ароматом яблуневого свіжоспеченого пирога, квітково-медового саду та муркотінням пухнастика. Пізній сніданок, а бабуся вже починає готувати обід, а ти не знаєш з чого почати, поїхати кататися на велосипеді чи купатися на річку.

Аромати парфумів Countrycation розкриваються фруктово-деревними нотами.

На початку ти відчуєш солодку магнолію, свіжий огірок та терпкуватий грейпфрут.

Серце аромату наповнюють солодкі яблука, конвалія та тубероза.

Пік звучання парфуму досягається базовими деревними нотами сандала та амбри.

Парфумована вода MERMADE HI-HEY-HOLIDAY 

Поринь в аромат п’янкого світанку на музичному фестивалю в обіймах друзів та улюблених треків. Пригадай моменти щастя із парфумованою водою MERMADE HI-HEY-HOLIDAY. Пам'ятаєш, як ви разом зустрічали світанок, не хотіли їхати додому і згадували цей ранок ще дуже довго. Згадували і розуміли, що повторити його просто неможливо.

Аромат HI-HEY-HOLIDAY має фруктово-цитрусові ноти.

На початку солодкий персик, маракуйя та груша.

Згодом аромат розкривається неперевершеною конвалією, мускусом та апетитною малиною.

Кінцевий сет складається з теплого сандалу, пряної ванілі та загадкового пачулі.

Парфумована вода MERMADE WANDERLUST

Відчуй аромат ранку перед довгоочікуваною відпусткою. Ти чуєш як починає дзвонити будильник, але вже давно не спиш. Швидко збираєш речі і викликаєш таксі. Порожня дорога до аеропорту, смачна кава, валіза та квитки, а в серці - передчуття радості. І ось починається посадка на довгоочікуваний літак...

Аромат WANDERLUST складається із квітково-деревних нот.

Верхні - це неповторні та витончені жасмин, троянда та османтус. Поступово набувають сили дует туберози з жасмином, а на завершення тебе чекає солодко-деревний аромат кедра.

Парфумована вода MERMADE FEEL THE RAIN

Пригадай із ароматом FEEL THE RAIN момент, коли ти гуляючи, слухала музику і раптом почався теплий літній дощ. Навколо всі почали бігти, аби скоріше знайти укриття, а ти просто йдеш далі, насолоджуєшся і починаєш танцювати під музику. Відчуваєш як повітря наповнюється літньою свіжістю і з'являється веселка.

У верхній ноті аромату тебе чекають солодкий мандарин та ніжний рожевий перець. У серці причаїлися іланг-іланг та пряний франжипан. У фіналі розкриваються спокуслива ваніль та прохолодне морозиво.

 

Парфумована вода MERMADE DAYDREAMER 

Запах неочікуваного вихідного після успішного закриття дедлайнів. З важливих справ на сьогодні - сон до 12-тої, неспішний ранковий капучино і рум'яні сирники в кав'ярні біля будинку. Ти отримала компліменти від барісти і щаслива повертаєшся в тепле ліжко додивлятися черговий сезон улюбленого серіалу.

Аромат Daydreamer - легкий і безтурботний. Верхні ноти перенесуть тебе в безкрає квіткове поле. Нота серця розкриється королівською трояндою і запашною кавою. А солодка ваніль в поєднанні з витонченим білим мускусом залишать незабутній шлейф.

Ознайомити із цими та іншими ароматами можеш тут.