Твоя шкіра сіра і тьмяна, або маєш проблеми з прищами і себореєю? Причина може полягати в недостатньому догляді. Пропонуємо, що можна змінити, щоб повернути здоровий і сяючий вигляд.

 1. Видалення макіяжу на ходу
Це часта помилка багатьох дівчат. Увечері, після довгого і стомлюючого дня, у кого з нас є час і бажання ретельного і тривалого очищення шкіри. І це перший крок до ефективного догляду. Втомлені, ми здійснюємо безліч гріхів, які негативно позначаються на зовнішньому вигляді нашого обличчя. Ми використовуємо засоби для зняття макіяжу, які часто залишають на шкірі косметичні залишки, а також бруд, піт і шкірний жир. В результаті шкіра втрачає блиск, стає шорсткою і тьмяною, а пори закупорюються. А все, що тобі потрібно зробити, це витратити всього кілька хвилин щовечора, щоб ретельно очищати шкіру. Також варто пам'ятати, що очищена шкіра краще вбирає активні компоненти засобів по догляду.

2. Неправильно підібрана рідина для зняття макіяжу.
Для зняття макіяжу варто використовувати спеціальну косметику, яка ретельно видалить тональний крем, тіні і туш. Добре працюють масляні препарати, так як вони більш ефективні і м'якше для шкіри обличчя, ніж лосьйони і гелі. Під час зняття макіяжу можна робити легкий масаж обличчя, який стимулює мікроциркуляцію. Потім вмийся пінкою або гелем, відповідним для твого типу шкіри.

3. Недолік тоніка.
Не можна забувати про це, тому що це наш головний союзник в боротьбі за красиву шкіру. Тонік не тільки видаляє залишки забруднень, але також освіжає шкіру і відновлює її правильний pH.

4. Погано підібрані креми.
Креми для обличчя - основа щоденного догляду за шкірою. Вони містять багаті активні інгредієнти, які забезпечують шкіру необхідними живильними речовинами, зволожуючими і відновлюють. Пам'ятай, що для отримання перших результатів більшості косметичних засобів потрібно близько 4-6 тижнів роботи. Якщо по закінченню цього часу результат тебе не влаштує, заміни товар на більш якісний.

5. Неправильний порядок подачі заявок.
Косметику слід наносити в строго визначеної послідовності. Спочатку ми застосовуємо легкі продукти, а в самому кінці вони важчі. Спочатку використовуй засоби на водній основі, потім масла, наноси сироватку перед кремами. Це визначає ефективність їх роботи.

6. Креми з УФ-фільтрами тільки влітку.
Навіть в самий похмурий день ваша шкіра піддається впливу УФ-випромінювання. Ми не захищені від нього вікном в будинку або машині. Причина - лампи розжарювання, які негативно впливають на шкіру. Завдяки регулярному використанню препаратів з УФ-фільтрами шкіра старіє повільніше.

7. Витискання чорних крапок.
З цієї не найкращою звичкою обов'язково потрібно боротися. Це може пошкодити шкіру і викликати незворотні рубці. Крім того, видавлювання чорних крапок призводить до того, що осередки постійно запалюються, шкіра стає червоною, роздратованою, є ризик поширення бактеріальної інфекції на здорову шкіру. Також варто пам'ятати, що видавлювання чорних крапок збільшує ризик знебарвлення.

8. Уникання пілінгів
У тебе чутливість, купероз або схильність до подразнення? Ти думаєш, що пілінги не для тебе? Це велика помилка. Будь-яку шкіру, незалежно від її типу, слід отшелушивать. Вибирай препарати, які підходять для твого типу шкіри. Ти можеш вибрати один з безлічі різних пілінгів: механічний, ароматичний, ферментативний, скраб або пілінг.

9. Відмова від кремів для очей
Шкіра під очима старіє швидше за все і вимагає особливого догляду. Поганий догляд додає роки. Правильно підібраний і регулярно використовується крем для очей зробить тебе сяючою і свіжою. Вибирай препарати, що містять зволожуючу гіалуронову кислоту, ретинол, стимулюючий регенерацію епідермісу, і коензим Q10, який поліпшує пружність епідермісу. Також корисні препарати, що містять протеїни, цераміди і екстракти сої. Тонку шкіру під очима слід зміцнювати не тільки кремами, але і гелями і емульсіями, що містять вітаміни С і Е і екстракт алое.

10. Спосіб життя
Навіть найкраще косметичний засіб не забезпечить тобі гарну й молоду шкіри, якщо ти не будеш дотримуватися здорової дієти, багату фруктами та овочами. Також постарайся уникати стресу і стимуляторів, приділяй час спорту, особливо активного відпочинку на свіжому повітрі і довгому і розслаблюючим сну.